Samsung QE77S90FAE | DNO elektro
DOPRAVA ZDARMA
Novinka
Samsung QE77S90FAE
OLED SMART televize, úhlopříčka 77"/196 cm, OS Tizen, rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160, výkon reproduktorů 40W, 2 × USB, 4 × HDMI, LAN, Wifi, BT, Hbbtv (červené tlačítko), Disney+, YouTube
Skladem
Upřesňující parametry
Výrobce: Samsung
Typ obrazovky: OLED
Energetická třída: F
Úhlopříčka v centimetrech: 196 cm
Úhlopříčka v palcích: 77.0 "
Rozlišení obrazovky: 3840×2160 (Ultra HD,4K)
TV Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2
Kodek DVB-T2 (H.265/HEVC): Ano
Typ podsvícení: OLED
Smart TV: Ano
Tvar obrazovky: Rovná
HDR: Ano
Počet TV tuneru: 1
Počet HDMI vstupů: 4 ks
Počet USB vstupů: 2 ks
Šířka: 1 719 mm
Výška: 987 mm
Hloubka: 45 mm
Hmotnost: 44.40 kg
Rozteč otvorů VESA: 400x300
Zvukový výkon: 40.0 W
Bluetooth: Ano
Popis zboží
OLED televize Samsung QE77S90F
  • 77" 4K OLED obrazovka
  • procesor NQ4 AI Gen3 s 4K AI Upscaling Pro
  • obnovovací frekvence 120 Hz
  • obnovovací frekvence až 144 Hz pro hraní ve 4K
  • certifikace PANTONE
  • operační systém Tizen
  • herní funkce s AMD FreeSync Premium Pro
  • hlasové ovládání s Bixby
  • vestavěný SmartThings Hub
Svět dokonalého obrazu a zvuku
Toužíte po vizuálním zážitku, který vás vtáhne přímo do děje? Nový 77" 4K OLED televizor Samsung QE77S90F přináší revoluční obrazovou kvalitu a inteligentní funkce, které posunou vaši domácí zábavu na zcela novou úroveň. S obrovskou úhlopříčkou 196 cm a dechberoucím 4K Ultra HD rozlišením (3 840 × 2 160 px) se každý detail stane křišťálově čistým a živým.