TV, audio, video

TV, audio, video

V sekci Televizory, audio, video vybírejte a nakupujte kvalitní klasické televizory nejen do Vaší domácnosti. V naší nabídce jsou klasické televizory všech velikostí úhlopříček. Hitem posledních let se stala technologie plochých LCD obrazovek. LCD obrazovky nejprve nahradily původní monitory od počítačů a nyní se s nimi stále častěji setkáváme jako s LCD televizory. Také zde naleznete Plazmové televize - vybírejte a nakupujte kvalitní a plazmové televize i na splátky.

Set-top box, který najdete v naší nabídce, je nutný pro převod digitálního signálu do analogové podoby čitelné pro současné televizory na českém trhu a my Vám jej nabízíme. S našimi setoboxy budete určitě spokojeni. MP3 přehrávače jsou již několikátým rokem neoddělitelnou součástí našeho života a zaznamenávají stále větší technologický rozvoj. MP3 přehrávače se zmenšují na miniaturní velikosti a jejich cenová dostupnost je čím dál přijatelnější.

Abyste docílili obdobně kvalitního zážitku jako v kině, je nutné vytvořit obraz i zvuk natolik velký, aby vyhovoval a odpovídal velikosti pokoje, v němž se domácí kino nachází. Užijte si více zábavy se systémem sestaveným na míru - domácí kino. Domácí kino od www.dno.cz bude respektovat Vaše potřeby. S domácím kinem je také spojen kvalitní DVD přehrávač. Přehraje nejen obrázky, fotky a hudbu z CD, ale také Vaše oblíbené filmy, když už v televizním vysílání nebude pro Vás nic zajímavého. A pokud bude, můžete pomocí DVD rekordéru svůj oblíbený pořad nahrát na DVD nosič. Hifi věže a mikrosystémy jsou oblíbenou součástí mnoha pokojíčků i obývacích pokojů, která Vám za rozumné peníze zprostředkovává kvalitní hudební zážitky.

To vše a ještě mnohem více najdete v této kategorií na www.dno.cz

Podkategorie v části TV, audio, video