Digitální zrcadlovky

Digitální zrcadlovky

Digitální zrcadlovka je ideální pro tvůrčí fotografy. Dovolí fotografovat v jakémkoliv prostředí, v tmavých interiérech i venku za večerního osvětlení. Pořízení záběrů ulice pulzující životem či neopakovatelné snímky z dovolené je nyní velice snadné díky schopnosti fotoaparátu snímat rychlostí až 3 snímky za sekundu. Systém širokoplošného automatického ostření u digitální zrcadlovky se 7 samostatnými body pak umožní kvalitní zachycení dynamických snímků dětí nebo přátel na společných akcích. Díky režimu živého náhledu Live View lze displej využít pro kompozici snímků nebo snadné automatické ostření.

Digitální zrcadlovky patří mezi pokročilé fotoaparáty. Pro digitální zrcadlovky je typická možnost vyměňovat objektivy. Mají vysokou rozlišovací schopnost, citlivost a světelnost objektivu, výhodou zrcadlovek je také rychlá reakce na spoušť. Z těchto důvodů by nikomu neměla digitální zrcadlovka scházet. Můžete si vybrat fotoaparát, který vám bude přesně vyhovovat - umožní širokoúhlý snímek, nebo naopak velké přiblížení a když si budete přát, natočíte videosekvence ve Full HD kvalitě.

V naši nabídce na www.dno.cz najdete digitální zrcadlovky Canon, zdrcadlovky Fuji, nebo také digitální zrcadlovky Olympus nebo zrcadlovky Samsung, či Sony


Omlouváme se, ale momentálně v této kategorii není dostupné žádné zboží.