Samsung VG SCFA55WTB RÁMEČEK FRAME TV 55 | DNO elektro
DOPRAVA ZDARMA
Novinka
Samsung VG SCFA55WTB RÁMEČEK FRAME TV 55
výměnný rám pro TV • elegantní design • pro Frame TV s úhlopříčkou 55" (2021) • rovný design rámu • elegantní vzhled • snadná a rychlá instalace • kvalitní materiály
Skladem
Popis zboží
 Uložte svůj chytrý televizor Samsung do elegantního rámečku, který mu dodá luxusní vzhled i potřebnou ochranu proti rozbití. Rám je speciálně určený pro televizory s úhlopříčkou 55". Má rovné provedení, které působí moderně a zajistí, že váš přístroj bude vypadat, jako by na stěně visel zarámovaný obraz. Díky praktickému provedení vám jeho instalace na televizi zabere pouze několik málo minut, vše zvládnete pohodlně sami bez cizí pomoci.
Klíčové vlastnosti:
  • Luxusní moderní rámeček pro váš chytrý televizor
  • Určený pro TV s úhlopříčkou 55"
  • Dlouhá životnost a bezchybný provoz
  • Jednoduchá instalace bez cizí pomoci
Nádherný vzhled
Rovné provedení
V závislosti na konkrétním modelu vašeho televizoru z produktové řady Frame si vyberte mezi rovným nebo zkoseným designem rámu. Rovný design je určený pro modely Frame TV s úhlopříčkou v rozpětí 43–75". Zkosený rámeček sedí na Frame televizory s úhlopříčkou 55" nebo 65".