NUTRIBULLET NB907MAW SMOOTHIE MIXÉR | DNO elektro
DOPRAVA ZDARMA
Novinka

NUTRIBULLET NB907MAW SMOOTHIE MIXÉR

Smoothie, příkon 900 W, 1 rychlost, mixování bez přístupu vzduchu, vhodné na drcení suchých plodů, smoothie a drcení ledu s přidáním tekutiny, přenosná láhev, barva bílá

2 090 Kč cena včetně PHE
Skladem

Popis zboží

 

Smoothie mixér Nutribullet NB907MAW

  • objem mixovací nádoby 0,9 l a 0,7 l
  • 1 rychlost
  • příkon 900 W
  • 6 extrakčních nožů z nerezové oceli
  • tritanová přenosná nádoba
  • 2 nádoby v balení
 

Lahodná chuť dle vaší fantazie

Smoothie mixér NutriBullet NB907MAW ve stylovém vzhledu v bílé barvě s propracovanými detaily a s intuitivním ovládáním představuje skvělého pomocníka pro přípravu zdravého a lahodného smoothie. Díky motoru s vysokým příkonem 900 W zvládne mixér dokonale rozdrtit na krémovou a jemnou konzistenci i ty nejtvrdší suroviny. Unikátní design extrakční čepele se 6 noži z nerezové oceli vytváří cyklónový efekt, který spolehlivě zpracuje semena, stonky nebo slupky tak, aby se z nich uvolnily veškeré zdraví prospěšné vitamíny. Čerstvé a zdravé smoothie si připravíte už za 60 sekund.

 

Praktické funkční příslušenství

Abyste mohli experimentovat a rozšířit si své kulinářské obzory, je smoothie mixér Nutribullet NB907MAW dodáván spolu s dvěma nádobami o objemu 900 ml a 700 ml vyrobenými z tritanu, které se vyznačují vysokou odolností proti nárazu a poškrábání i při extrémní zátěži. Každá má k dispozici praktické cestovní víko s vyklápěcí vrchní částí, otvor na pití a otvor na pití s rukojetí. Smoothie si tak můžete jednoduše přibalit kamkoliv s sebou třeba do práce, na cvičení, do školy nebo na výlet.

 

Jednoduchá údržba

Smoothie mixér Nutribullet NB907MAW se nejen snadno používá, ale také čistí. Nádoby, víčka a ostatní příslušenství je vhodné do myčky na standardní mycí cyklus umístěné v horním koši.  Některé potraviny, jako jsou kmín, koriandr nebo mrkev, mohou zanechat v nádobě a víku nežádoucí skvrny. Pro jejich odstranění stačí nádobu na chvíli namočit a pak omýt trochou kuchyňského čisticího přípravku. Čepel po vyjmutí ze základny stačí opláchnout pod tekoucí vodou a v případě potřeby, i s trochou mycího prostředku na nádobí.

DNO.cz - autorizovaný prodejce

  • Samsung
  • LG
  • Sage
  • Candy
  • Lamart
  • Philips
  • Delonghi
  • Electrolux
  • JBL
  • Bosch
  • Siemens
  • BEKO
  • AEG
  • Gorenje
  • Hoover
  • Concept
  • Faber
  • Sencor

Zákazník na prvním místě

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Osobní převzetí

Možnost osobního odběru na partnerských výdejních místech.

Výhodná cena

Denně porovnáváme ceny, abychom vám nabídli tu nejvýhodnější.

Vlastní sklady

Spousta výrobků ihned k odběru, které dnes objednáte zítra dodáme.

Splátkový prodej

Nabízíme prodej na splátky za velmi výhodných podmínek.