Philips 43PUS7810 Titan OS Direct LED TV | DNO elektro
DOPRAVA ZDARMA
Novinka
Philips 43PUS7810 Titan OS Direct LED TV
Skladem
Popis zboží
LCD SMART televize Philips 43PUS7810/12 Operační systém Titan OS Energetická třída F Smart TV Typ obrazovky LCD Systém repro 2.0 Výkon reproduktorů 20 W Kvalita obrazu HDR10, HDR10+, HLG Úhlopříčka v palcích 43" Úhlopříčka 108 cm Úhl. v palcích/cm 43"/108 cm Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160 LED podsvícení Direct LED Obnovovací frekvence 60 Hz TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C / DVB-S2 Tuner pozemní TV DVB-T2 HEVC Tuner kabelové TV DVB-C Satelitní tuner DVB-S2 USB 2 × Přehrává z USB Video, Hudba, Foto EKO senzor Ethernet (LAN) WiFi Integrovaná Časovač vypnutí DLNA Konektory HDMI, USB, RJ45, 3,5mm Jack CI slot Připojení sluchátek přes Jack HDMI 3 x Svítivost displeje 200 nits HbbTV (červené tlačítko) Výška 58,22 cm Šířka 95,8 cm Hloubka 22,55 cm Barva Černá Rozměry (VxŠxH) 58,22 x 95,8 x 23,19 cm Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 55,45 x 95,8 x 8,53 cm Hmotnost 6,44 kg Modelový rok 2025 Stojan Boční nohy SPDIF Rozměr pro uchycení (VESA) 200 × 100 Komunikace: Wi-Fi, Miracast, Bluetooth Další funkce: Skylink Fast Scan Herní funkce: AMD FreeSync Premium, Game mode, Game bar, Nvidia G-SYNC, VRR, Auto Game Mode (ALLM), HGiG APLIKACE: OnePlay, Lepší.TV, Canal+, Disney Plus, HBO Max, iVysílání, Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Skylink Live TV, Netflix Specialní funkce: Dolby Atmos pro sluchátka, InteliSound Vlastní hlasitost sluchátek Rozteč nohou 75,8 cm