BEKO DIS25011

, výrobce: Beko
BEKO DIS25011
Cena:
6 490,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 69,-
Běžná cena:
9 390,-
bez DPH:
5 363.64
Ušetříte:
2 900,- ( 31% )
Kód výrobku:
28445
Dostupnost:
Ks:

Vestavná myčka nádobí šířky 45 cm s tichým provozem 49 dB, velkou kapacitou pro 10 sad nádobí a statickým sušicím systémem. Ve výbavě myčky naleznete 5 programů včetně intenzivního programu nebo rychlého programu Mini 30.

 

A+ myčka s LCD displejem a Aquasafe+

Vestavná myčka nádobí Beko Poseidon šířky 45 cm s tichým provozem 49 dB, velkou kapacitou pro 10 sad nádobí a statickým sušicím systémem. Ve výbavě myčky naleznete celkem 5 programů včetně intenzivního programu nebo rychlého programu Mini 30. Díky funkci Poloviční náplň můžete mýt nádobí i v případě, že myčka není zcela zaplněna. Nechybí ani funkce odloženého startu až o 24 hodin nebo funkce Tablety All in one pro možnost použití kombinovaných tablet. Světelný paprsek promítaný na podlahu vás bude informovat o stavu mytí. Ochranu proti přetečení zajišťuje systém WaterSafe (Aquasafe+), instalaci myčky vám usnadní samonastavovací panty na dveře. 

UPOZORNĚNÍ - nábytková dvířka:
Upozorňujeme, že u většiny vestavných myček se počítá s tím, že zákazník si na dvířka spotřebiče přidělá (nebo nechá přidělat truhlářskou firmou) desku odpovídající designu jeho kuchyňského nábytku. Na obrázcích vestavných spotřebičů jsou často pro ilustraci zobrazena nábytková dvířka, která však nejsou se spotřebičem dodávána.

Beko DIS25011 Poseidon má tyto přednosti:

Energetická třída A+

Energetická třída A+

Mytí nádobí s vysokou úsporou energie

 

Tato myčka nádobí Beko byla v souladu se směrnicemi Evropské unie zařazena do úsporné energetické třídy A+. Nejenže díky tomu ušetříte peníze za provoz, ale také přispějete k menší zátěži na životní prostředí.

 

Ochrana WaterSafe

Ochrana WaterSafe

Ochrana proti přeplavení myčky

 

Pokud do útrob myčky unikne vody, není to rozhodně nic příjemného. Naštěstí je tato myčka vybavena systémem ochrany WaterSafe, který ochrání myčku před případným přeplavením. V případě úniku vody do myčky se spotřebič automaticky vypne.

 

LED signalizace provozu na podlahu

LED signalizace provozu na podlahu

Pro váš perfektní přehled

 

Moderní plně integrované vestavné myčky nádobí Beko mají tichý provoz, takže si často ani nevšimenete, že jsou zapnuté. A protože jsou plně zabudovány do kuchyňské linky, nemůžete stav mytí zkontrolovat letmým pohledem. Tato myčka je naštěstí vybavena světelnou signalizací promítanou na podlahu, která vás upozorní, že je myčka v provozu. Osvětlení podlahy se aktivuje automaticky po spuštění programu a zůstane rozsvícené až do ukončení mycího cyklu.

 

Poloviční náplň

Poloviční náplň

Nečekejte, až se myčka zcela zaplní

 

Tato praktická funkce vám umožňuje mýt nádobí i v případě, že myčka není zcela zaplněna. Stačí, když částečně naplníte horní i dolní koš a aktivujete funkci Poloviční náplň. Myčka se menšímu množství nádobí přizpůsobí, čímž ušetříte čas, vodu i energii (ve výši zhruba 20% oproti standardním programům) a přesto dosáhnete nejlepšího výsledku mytí.

 

Tablety All-in-one

Tablety All-in-one

Speciální funkce pro kompaktní tablety

 

Používání tablet "All in 1" do myček nádobí je velmi pohodlné a praktické. Někdy ovšem může způsobit špatné výsledky sušení nebo se zcela nerozpustí. Naštěstí je tato myčka Beko vybavena speciální funkcí, která dokáže tyto negativní jevy eliminovat. Výsledkem je maximální funkčnost při používání kompaktních tablet.

 

Program Mini 30

Program Mini 30

Extra rychle umyté nádobí

 

Program Mini 30 je vhodný pro mytí lehce zašpiněného nádobí a skla a je ideální v případech, kdy spěcháte, například když máte doma hosty. Program trvá 30 minut a mytí probíhá při teplotě 35°C, což šetří nejen čas, ale také elektrickou energii.

 

Inovovaná násypka

Inovovaná násypka

Spolehlivější dávkování a delší životnost

 

Inovovaný dávkovač mycího prostředku v této myčce nádobí je vybaven klouzavými dvířky pro pohodlnější použití, otevírá se bez napříjemných zvuků a šetrněji. Navíc je spolehlivější a tím pádem vydrží déle.

 

Třída účinnosti sušení A

Třída účinnosti sušení A

Nejlepší výkon sušení dle norem

 

Tento parametr nám říká, jak kvalitně myčka nádobí suší. Tato myčka nádobí byla v souladu s normami Evropské unie zařazena do nejvyšší třídy účinnosti sušení A. Obecně se v tomto ohledu myčky zařazují do třídy účinnosti sušení pomocí písmen A až G, přičemž A označuje nejvyšší účinnost.

 

Třída účinnosti mytí A

Třída účinnosti mytí A

Nejlepší výkon mytí dle norem

 

Tento parametr nám říká, jak kvalitně myčka myje nádobí. Tato myčka nádobí byla v souladu s normami Evropské unie zařazena do nejvyšší třídy účinnosti mytí A.

 • 10 sad nádobí
 • Energetická třída A+
 • Roční spotřeba el. energie 237 kWh
 • Spotřeba vody 10,5 l
 • Roční spotřeba vody 2940 l
 • Hlučnost 49 dB
 • 5 programů: Mini 30, Eco 30, Quick Dry, Intensive 70, Daily 65
 • 4 teploty
 • Odložený start 0,5-24 hod
 • poloviční náplň, tablety All in one
 • 2 sprchovací úrovně
 • statický Drying System
 • LCD 2-řádkový displej
 • Světelný indikátor na podlahu, inovovaná násypka
 • Samonastavovací panty na dveře o hmotnosti 2,5-5,5 kg

Energetická třída: A+
Výrobce: Beko
Displej: Ano
Rychloprogram: Ano
Dětská pojistka: Ne
Ochrana proti přetečení: Ano
Poloviční náplň: Ano
Příborová zásuvka: Ne
Odložený start: Ano
Aquastop: Ano
Splátky