ETA 0608 90000

, výrobce: ETA
ETA 0608 90000
Cena:
639,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 4,-
Běžná cena:
849,-
bez DPH:
528.10
Ušetříte:
210,- ( 25% )
Kód výrobku:
28631
Dostupnost:
Ks:

Výkonný stolní ventilátor Ringo v moderním celokovovém bílém designu s 2 rychlostmi foukání a nízkou spotřebou je vhodný pro použití v domácnostech i na chatách.

 ETA

 

Příjemné ochlazení, kdykoliv potřebujete

Dopřejte si v horkých letních dnech příjemně chladivé osvěžení, které vám zaručí nejen skutečnou pohodu, ale také vyhovující pracovní prostředí. Šikovný stolní ventilátor ETA Ringo 0608 90000 zajistí příjemný studený vánek, ať už po něm toužíte doma při odpočinku nebo při práci v kanceláři. Moderní minimalistický design skvěle doplní jakýkoliv interiér, zatímco celokovové provedení slibuje dlouhou životnost přístroje.


Příjemná manipulace a funkční detaily

K dispozici vám budou dvě rychlosti foukání vzduchu, pohodlně si tak přizpůsobíte jeho intenzitu na míru vašim potřebám. Ventilátor ovládáte mimořádně snadno pomocí přepínače. V případě potřeby jej jednoduše kamkoliv přenesete, a to díky integrovanému držadlu a nízké hmotnosti. Ventilátor je vhodný pro použití jak v domácnostech, tak v kancelářích nebo i na chatě. Využijete jej zkrátka všude tam, kde se chcete cítit příjemně.


Místnost ochlazená během chvíle

Průměr ventilátoru je 26 cm, proto spolu s příkonem 25 W dokáže vytvořit příjemně chladný vzduch během chvíle. Pro lepší stabilitu na pracovní ploše disponuje ventilátor protiskluzovými nožičkami. Délka přívodního kabelu je 1, 5 m, nebude pro vás tedy problém zapojit přístroj i do vzdálenější zásuvky. Vytvořte si v letních měsících příjemnější prostředí pro práci či odpočinek. Se stolním ventilátorem ETA Ringo 0608 90000 to pro vás nebude žádný problém, ať se zrovna potřebujete ochladit kdekoliv.

 

Specifikace

Stolní ventilátor

* Vhodný pro použití v domácnostech i na chatách
* Moderní a elegantní design 
* Kvalitní konstrukce ventilátoru - celokovové provedení
* Průměr ventilátoru 26 cm
* 2 rychlosti foukání vzduchu pro optimální nastavení
* Jednoduché ovládání pomocí přepínače
* Vysoký vzdušný výkon
* Protiskluzové nožičky pro lepší stabilitu na pracovní ploše
* Nízká energetická spotřeba
* Deklarovaná hladina akustického výkonu 49 dB(A) re 1pW
* Délka přívodního kabelu 1,5 m
* Příkon 25 W

 

Výrobce: ETA
Splátky