Novinka

Lepové šipky žluté FloraBand (5 ks)

Žluté lepové šipky jsou určené ke sledování a k častečnému snižování populační hustoty škodlivých organizmů. 

47 Kč cena včetně PHE
Skladem

Popis zboží

Účinná látka: Chemstop Ecofix 100g/kg

Popis a působení:
Žluté lepové šipky jsou určené ke sledování a k častečnému snižování populační hustoty škodlivých organizmů. Svou zářivě žlutou barvou lákají škůdce, kteří se následně přilepí na nevysychavý lep. Slouží jako biologicky šetrný, pomocný prostředek na ochranu rostlin před napadením škůdci. Desky jsou opatřeny lepem a přizpůsobené tak, aby je bylo možno použít k ochraně všech druhů pokojových rostlin. Jsou určené proti molicím, mšicím, smutnicím a vrtalkám.

Ochranná lhůta:

  • Žádná.

Použití:

  • Šipky zapíchněte hrotem do zeminy v květníku. Jestliže se vyskytují škudci na rostlině vyššího vrzůstu, zavěste šipku v horní třetině rostliny.
  • 1 šipka postačuje na 1 květník a vystačí obvykle na dobu až 3 měsíce.Pro zvýšení účinku je vhodné rostlinou opatrně zatřást - to vyruší škůdce a urychlí jejich odchyt.
  • Šipky vyměňte za nové, jakmile se lepová plocha pokryje hmyzem nebo dojde k zaprášení.

DNO.cz - autorizovaný prodejce

  • Samsung
  • LG
  • Sage
  • Candy
  • Lamart
  • Philips
  • Delonghi
  • Electrolux
  • JBL
  • Bosch
  • Siemens
  • BEKO
  • AEG
  • Gorenje
  • Hoover
  • Concept
  • Faber
  • Sencor

Zákazník na prvním místě

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Osobní převzetí

Možnost osobního odběru na partnerských výdejních místech.

Výhodná cena

Denně porovnáváme ceny, abychom vám nabídli tu nejvýhodnější.

Vlastní sklady

Spousta výrobků ihned k odběru, které dnes objednáte zítra dodáme.

Splátkový prodej

Nabízíme prodej na splátky za velmi výhodných podmínek.