AEG SensiDry® L9WBC61B

, výrobce: AEG
AEG SensiDry® L9WBC61B
Cena:
29 990,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 69,-
Běžná cena:
32 990,-
bez DPH:
24 785.12
Ušetříte:
3 000,- ( 9% )
Kód výrobku:
27677
Dostupnost:
Ks:

První pračka na světě, která využívá tepelné čerpadlo v kombinaci s technologiemi SensiDry a ÖKOKombi, tím docílí až o 40% menší energetickou náročnost oproti konkurenci. Kapacita praní je 10 kg / sušení 6kg.

 AEG SensiDry L9WBC61B je vynikající kombinace pračky a sušičky. To znamená, že se dokonale postará o vaše oblečení, které bude nejenže krásně čisté a svěží, ale i nadýchané a nebude téměř potřebovat žehlit. Kapacitou na 10 kg praní, respektive 6 kg sušení přitom tento model jasně ukazuje, že míří především do větších domácností. Energeticky se přitom i díky využití technologie tepelného čerpadla a vyspělých systémů, jako je SensiDry a ÖKOKombi řadí do vysoce efektivní třídy A.

Vynikající je v podání tohoto modelu také ovládání řešené velkým LED displejem. Bohatá je i programová nabídka a samozřejmostí je šetrné péče o všechny druhy tkanin.

 

SensiDry a ÖKOKombi

Tento model jako první na světě využívá tepelné čerpadlo v kombinaci s technologiemi SensiDry a ÖKOKombi. Výsledkem je, že dokáže ušetřit až 40 % energie v porovnání s konkurenčními modely.

ProSense

Technologie ProSense inteligentně sleduje každou náplň, přičemž stráží především její vlhkost a teplotu, načež upravuje program na míru. Senzory uvnitř spotřebiče na základě těchto údajů upravují délku procesu a zajišťují optimální podmínky. To znamená nejvyšší možnou kvalitu při minimálních nárocích na energie.

DualSense

DualSense je patentovaná technologie optimalizující teplotu a pohyb bubnu v závislosti na prádle. Spotřebič si díky tomu šetrně poradí s jemným prádlem i outdoorovým oblečením.

Program NonStop

Využít můžete například služby programu NonStop 3h/3kg. Tomu stačí pouhé tři hodiny na vyprání a usušení až 3 kg prádla.

Výrobce: AEG

Základní údaje

Barevný odstín: Bílá

Pračky

Dětská pojistka: Ano
Displej: Ano

Základní údaje

Energetická třída: A

Rozměry

Hloubka: 630

Pračky

Hlučnost odstřeďování: 77
Hlučnost praní: 51

Základní údaje

Maximální otáčky: 1 600
Náplň praní: 10.0

Pračky

Odložený start: Ano
Ochrana proti přetečení: Ano
Parní praní: Ano
Rychloprogram: Ano

Základní údaje

Spotřeba energie: 0.920
Spotřeba vody: 70.0

Rozměry

Šířka: 600

Pračky se sušičkou

Třída prací účinnosti: A
Třída účinnosti odstřeďování: A

Pračky

Typ plnění: Přední

Rozměry

Výška: 870
Splátky