PHILIPS 43PFS5503/12

, výrobce: Philips
PHILIPS 43PFS5503/12
Cena:
6 490,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 204,-
Běžná cena:
14 999,-
bez DPH:
5 363.64
Ušetříte:
8 509,- ( 57% )
Kód výrobku:
28626
Dostupnost:
Ks:
Při zakoupení získáte dárek
Zdarma Mercedes SLS na dálkové ovládání

Ultra tenký LED televizor v klasickém černém provedení se stane moderním kouskem vaší domácnosti. Nabízí rozlišení Full HD s úhlopříčkou 43" (108 cm). Pyšní se ostrými detaily, skvostným kontrastem, realistickými barvami a vysokým jasem. Disponuje technologií Pixel Plus HD.

Ultratenký LED televizor Full HD s technologií Pixel Plus HD

  • 108 cm (43")
  • Full HD LED TV
  • DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2

USB pro přehrávání multimédií

USB pro přehrávání multimédií

Sdílejte zábavu: Připojte paměťovou kartu USB, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač nebo multimediální zařízení k portu USB na televizoru a užívejte si fotografie, videa a hudbu prostřednictvím prohlížeče obsahu se snadným použitím.


Full HD LED TV – vynikající obraz LED s neuvěřitelným kontrastem

Na kvalitě obrazu záleží. Obyčejné televizory HDTV přinášejí kvalitu, vy však očekáváte něco víc. Představte si dokonalý detail v kombinaci s vysokým jasem, neuvěřitelným kontrastem a realistickými barvami: obraz jako živý.


Pixel Plus HD. Ostrý obraz bez ohledu na zdroj.

Technologie Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkem je zřetelný obraz s úžasným kontrastem. Takže ať sledujete kabelové televizní vysílání nebo film z disku, vychutnáte si ostřejší obraz s jasnějšími tóny bílé a sytějšími odstíny černé.


Dva vstupy HDMI a funkce EasyLink pro integrované připojení

Vyhněte se změti kabelů díky jedinému kabelu HDMI který přenáší současně obraz i zvuk ze zařízení do televizoru. Rozhraní HDMI využívá nekomprimovaný signál, díky čemuž zaručuje nejvyšší kvalitu zdroje pro obrazovku. Díky připojení Philips Easylink potřebujete k provádění operací s televizorem, přehrávačem DVD, přehrávačem Blu-ray, set-top boxem či systémem domácího kina pouze jeden dálkový ovladač.


Tenké, elegantní stojany vyjadřují lehkost

Náš nový tyčový stojan byl navržen tak, aby změnil prostor pod televizorem v místech, kde by se obvykle nacházel tradiční stojan, takže může nabídnout intenzivnější zážitek ze sledování. Sebevědomě stojící televizor, který si podává ruku s budoucností.
 

Ne každý, kdo touží po televizoru s velkou a kvalitní obrazovkou chce i Smart TV. Philips na to jako jeden z mála známých výrobců myslí a vaše požadavky promítá do modelu 43PFS5503. Ten bez pro někoho zbytečných funkcí, které navíc zvyšují cenu a dělají ovládání složitější, přináší 43palcový obraz (108 cm) a na něm krásné Full HD rozlišení, přičemž nádhernému obrazu napomáhá ještě technologie Pixel Plus HD, abyste z jakéhokoli zdroje dostali vždy maximum.

 

Výrobce: Philips
Energetická třída: A+
Rozlišení obrazovky: 1920×1080 (Full HD)
TV Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2
Kodek DVB-T2 (H.265/HEVC): Ano
Typ podsvícení: DIRECT LED
Smart TV: Ne
Tvar obrazovky: Rovná
3D technologie: Ne
Rozteč otvorů VESA: 200X100
Barva rámečku: Černá
Sluchátkový výstup: Ano
Splátky