Sencor SLE 50US804B WEBOS UHD TV | DNO elektro
Novinka
Sencor SLE 50US804B WEBOS UHD TV
Televize – SMART, LED, 127cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10, 3× HDMI, 2× USB, Oneplay, VESA 200×200, repro 20 W, energetická třída E
Skladem
Upřesňující parametry
Výrobce: Sencor
Typ obrazovky: LED
Energetická třída: E
Úhlopříčka v centimetrech: 126 cm
Úhlopříčka v palcích: 50.0 "
Rozlišení obrazovky: 3840×2160 (Ultra HD,4K)
TV Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2
Kodek DVB-T2 (H.265/HEVC): Ano
Typ podsvícení: DIRECT LED
Smart TV: Ano
Tvar obrazovky: Rovná
Frekvence panelu: 60 Hz
HDR: Ano
Počet TV tuneru: 1
Počet HDMI vstupů: 3 ks
Počet USB vstupů: 2 ks
Šířka: 1 111 mm
Výška: 643 mm
Hloubka: 77 mm
Hmotnost: 9.10 kg
Rozteč otvorů VESA: 200x200
Barva rámečku: Černá
Sluchátkový výstup: Ano
Zvukový výkon: 20.0 W
Bluetooth: Ano
Popis zboží
50" Sencor SLE 50US804B
Toužíte prožít doma stejnou atmosféru, kterou zažíváte v kině? Pak by pro vás mohla být tou pravou televize Sencor. Prožijte úžasné vizuální zážitky díky technologii LED a podpoře formátů HDR10. Velkou radost budou mít také příznivci rychlých scén díky 50 / 60Hz obnovovací frekvenci panelu. Fantastickému obrazu dělá společnost skvělý zvuk v podání 20W reproduktorů. Vzhled televize navíc doplní černá barva. Televizi připevníte na stěnu pomocí držáku standardu VESA o rozměrech 200×200 mm. Držák na zeď a dálkový ovladač je přibalen k výrobku.
Hlavní přednosti televize 50" Sencor SLE 50US804B
  • Filmovou atmosféru do vašeho domova vnese televize Sencor
  • Ohromující obrazové zážitky předvede technologie LED a podporované formáty HDR10
  • Příznivci rychlých scén budou mít radost ze 50 / 60Hz obnovovací frekvence
  • Budete ohromeni zvukem 20W reproduktorů
  • Při maximálním jasu se vám zobrazí barvy skutečné, syté a přirozené 260 cd/m2
  • Dopřejte si detailní 4K Ultra HD rozlišení na 50" úhlopříčce
  • K dispozici jsou funkce HDR
Obraz přináší úžasnou podívanou
Posaďte se a užijte si detailní 4K Ultra HD rozlišení na 50" úhlopříčce. Televize Sencor vám zprostředkuje obraz velice podrobně díky velkému množství pixelů neboli obrazových bodů. Označení 4K znamená, že obraz je vykreslen se čtyřikrát větším množstvím zobrazovaných bodů ve srovnání s klasickým Full HD rozlišením. Obraz má rozlišení 3840 × 2160 pixelů, tím je možné přenášet filmy a pořady na obrazovku bez jakékoliv ztráty kvality. Prostřednictvím funkce Bez podpory vám bude umožněno ponořit se do světa filmů s trojrozměrným zobrazením.