Samsung UE55KS8002 | DNO elektro
DOPRAVA ZDARMA
Novinka
Samsung UE55KS8002
55" SUHD 4K Smart TV UE55KS8002T Série 8.
Toto zboží není aktuálně v nabídce, vyberte prosím jiné
Upřesňující parametry
Energetická třída: A+
Výrobce: Samsung
Úhlopříčka v centimetrech: 138 cm
Úhlopříčka v palcích: 55.0 "
Rozlišení obrazovky: 3840x2160
Typ podsvícení: LED
Smart TV: Ano
Počet HDMI vstupů: 4 ks
Šířka: 1 230 mm
Výška: 712 mm
Hloubka: 40 mm