DOPRAVA ZDARMA
Novinka

AEG IKE64471FB

Kvalitní a moderní indukční varná deska AEG Mastery má šířku 59 cm a může se pochlubit všemi výhodami a přednostmi indukční technologie, například přesným a rychlým vařením a snadným čištěním.

19 490 Kč cena včetně PHE
Skladem
585 Kč poté 24 x 1 169 Kč

Celkem zaplatíte: 28 066 Kč , RPSN: 19,80 %

Popis zboží

 

Indukce vám pomůže rychleji ovládnout jakékoliv kuchařské techniky - ohřívá rychleji než ostatní typy varných desek. Funkce FlexiBridge důmyslně kombinuje až čtyři varné zóny k vytvoření jediné mimořádně velké varné plochy s dokonale rovnoměrným rozvodem tepla pro hrnce a pánve libovolných tvarů a velikostí. Funkce PowerSlide® vám umožní rychle a snadno měnit různé teploty - stačí přesouvat nádobí mezi přednastavenými teplotními zónami. Deska prostřednictvím technologie Hob2Hood dokáže automaticky ovládat nastavení odsavače par. Při vaření upravuje výkon odsávání v závislosti na stupni ohřevu nebo počtu používaných varných zón.

Posuvné dotykové ovládání DirectTouch vám umožňuje přesné nastavení výkonu a ovládání každé zóny zvlášť pouhým přejetím prstu. Tato varná deska myslí i na bezpečnost a může se pochlubit několika bezpečnostními prvky, jako například dětskou pojistkou, třístupňovým ukazatelem zbytkového tepla nebo automatickým vypnutím při delší nečinnosti. S funkcí zesílení výkonu PowerBoost dosáhnete varu za 90 sekund – to je rychlejší než rychlovarná konvice! S využitím nastavitelného časovače můžete lépe a pohodlně sledovat průběh přípravy jídla, praktický je rovněž přičítací časoměr CountUp a nebo časovač Eco pro úsporu energie. Nechybí ani automatická detekce hrnců a pánví nebo automatické rychlé zahřátí. Díky hladkému sklokeramickému povrchu se deska velice snadno čistí. 
 

Funkce FlexiBridge

Milujete paellu, chilli nebo guláš? U této varné desky AEG to nebude žádný problém. Varná plocha FlexiBridge se čtyřmi samostatnými segmenty vám umožňuje zvolit, které z nich propojit tak, aby pojaly velikost a tvar vaší pánve či hrnců. Je skvělá pro malé i mimořádně velké nádoby a umožňuje vám je rozmístit různým způsobem. Propojením všech čtyř segmentů získáte jednu z největších varných ploch s výjimečným, rovnoměrným rozvodem tepla, která se skvěle hodí pro velmi velké hrnce. Při přípravě jídla pro celou rodinu se tedy nemusíte obávat, že pánev bude příliš horká nebo naopak příliš studená. Můžete se už jen těšit na výsledky, na které se sbíhají sliny. 

Funkce PowerSlide

Redukujete omáčku nebo opékáte na pánvi maso či rybu? Inovativní funkce PowerSlide zajišťuje rychlý přechod z varu na mírné vření. Jediným dotykem vytvoří speciální varnou plochu s přednastavenými teplotami. Teplotu pak můžete regulovat pouhým posunutím pánve do správné zóny varné plochy. Praktickou funkci PowerSlide využijete při smažení i přípravě omáček. Poskytuje vám více volnosti a flexibility, ať připravujete jakkoli objemné nebo složité jídlo. Už nemusíte přemýšlet nad seřizováním teplot při vaření.

Indukční ohřev

Indukční varná deska by neměla chybět v žádné moderní kuchyni. Ve srovnání s jinými typy varných ploch se indukční desky zahřívají mnohem rychleji než ostatní typy varných ploch, a umožní vám tak pustit se do vaření takřka okamžitě. A vy můžete ušetřený čas věnovat doladění chuti. Povrch desky přitom zůstává chladný a bezpečný, protože se zahřívá pouze dno nádobí. A co víc, hladký povrch varné desky se velmi snadno čistí, protože se na něm nepřipálí rozlité pokrmy. Mějte vše pod kontrolou.

Technologie Hob2Hood

Tato varná deska je vybavena jedinečnou funkcí Hob2Hood, díky které varná deska a digestoř budou spolupracovat, abyste stále mohli dýchat čerstvý vzduch. Pomocí této funkce se váš odsavač par zapne a rozsvítí, jakmile začnete vařit na vaší varné desce a automaticky přizpůsobí odtah vzduchu vašemu vaření. Varnou desku můžete dokonce použít i k ovládání ventilátoru. Vaše ruce se tak mohou soustředit pouze na vaření. Infračervený systém Hob2Hood je dostupný u vybraných varných desek a odsavačů par Electrolux. Aby propojení fungovalo, musí mít funkci Hob2Hood jak odsavač par, tak varná deska.

Automatické přizpůsobení zón

U této indukční varné desky se zóny automaticky přizpůsobí tvarům a rozměrům vašeho nádobí. Díky tomu se můžete těšit na rovnoměrné výsledky vaření bez ohledu na velikost či umístění pánve či hrnce. Nyní můžete na varnou desku položit všechny oblíbené nádoby a připravit najednou hned několik úžasných jídel - bez zbytečných tepelných ztrát.

Tenký, prostorově úsporný design

Nové indukční varné desky AEG představují možnost instalace do pracovní desky 28 mm přímo na kteroukoliv troubu. Nová unikátní technologie s sebou nese výrazně vyšší výkon i nižší hlučnost. Tenký, prostorově úsporný design varné desky znamená, že ji lze snadno nainstalovat do libovolné hloubky pracovní desky bez předního nebo zadního odvětrávání.

Automatické zahřátí

Díky funkci automatického zahřátí této varné desky můžete začít vařit velice rychle a optimálně tak využít svůj čas. Tato funkce velice rychle ohřeje varnou desku na požadovanou teplotu tím, že automaticky použije nejvyšší možné nastavení teploty a teprve poté nastaví varnou desku na vaše požadované nastavení.

Funkce PowerBoost

Funkce zesílení výkonu PowerBoost okamžitě zvýší výkon varné zóny, díky čemuž začne voda v hrnci vřít během několika sekund a pánev bude vmžiku rozpálená. Tato funkce se skvěle hodí, když potřebujete rychlý a intenzivní ohřev.

Časovač Eco

Časovač Eco nabízí u této varné desky inteligentní způsob, jak efektivněji využít vašich zdrojů. Když na varné desce předem nastavíte délku vaření, časovač přesně vypočítá, kdy varnou desku vypnout, aby se jídlo dovařilo pomocí zbytkového tepla varné desky. Jaký je výsledek? Stejná kvalita jídla při nižším účtu za elektřinu.

Detekce hrnců a pánví

Indukční varné zóny u této varné desky se automaticky přizpůsobují velikosti dna nádoby. Jakmile položíte nádobu zvolenou varnou zónu, varná deska ji automaticky detekuje a na displeji se zobrazí příslušný symbol.

Detailní parametry a funkce

Nezávislá deska s vlastním ovládáním
Typ desky: indukční
Provedení: se zkosenou hranou
Ovládání: dotykové posuvné DirectTouch
Indukční zóny s funkcí zvýšení výkonu
Podsvícené ukazatele
Funkce FlexiBridge - propojení varných zón
Funkce PowerSlide - umožňuje vytvořit speciální varné plochy s přednastavenými teplotami
Funkce Hob2Hood - propojení s odsavačem par
Detekce hrnců a pánví
Automatické rychlé zahřátí
Zámek funkcí
Dětská bezpečnostní pojistka
Zabezpečení desky: Automatické vypnutí
Zvukový signál
PowerBoost - zesílení výkonu
Časovač
Přičítací časoměr CountUp 
Eco časovač
Minutka
Třístupňová kontrola zbytkového tepla
Funkce Řízení výkonu
Jednoduchá instalace pomocí příchytek 

 

DNO.cz - autorizovaný prodejce

 • Samsung
 • LG
 • Sage
 • Candy
 • Lamart
 • Philips
 • Delonghi
 • Electrolux
 • JBL
 • Bosch
 • Siemens
 • BEKO
 • AEG
 • Gorenje
 • Hoover
 • Eta
 • Faber
 • Sencor

Zákazník na prvním místě

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Osobní převzetí

Možnost osobního odběru na partnerských výdejních místech.

Výhodná cena

Denně porovnáváme ceny, abychom vám nabídli tu nejvýhodnější.

Vlastní sklady

Spousta výrobků ihned k odběru, které dnes objednáte zítra dodáme.

Splátkový prodej

Nabízíme prodej na splátky za velmi výhodných podmínek.