JBL XTREME2 BLUE

, výrobce: JBL
JBL XTREME2 BLUE
Cena:
6 499,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 4,-
Běžná cena:
7 700,-
bez DPH:
5 371.07
Ušetříte:
1 201,- ( 16% )
Kód výrobku:
29484
Dostupnost:
Ks:

Přenosný stereo reproduktor ve voděodolném provedení se stane nerozlučným parťákem vašeho smartphonu. Uchvátí vás kvalitním zvukem, zajímavým designem a dlouhou výdrží baterie.

Nový reproduktor Xtreme 2 navazuje na úspěch svého předchůdce a stále je se svým výkonem 40 wattů nekompromisním řešením přenosného reproduktoru, který je nyní i vodotěsný – s normou IPX7 vydrží ponořen do hloubky jednoho metru po dobu až třiceti minut. Dále funguje také jako power banka s USB výstupy až pro dvě zařízení. 


Legendární JBL zvuk dodávají čtyři aktivní měniče a dva pasivní radiátory po stranách zajišťují silné basy, které nejenom uslyšíte, ale i fyzicky ucítíte. Nabíjecí baterie vydrží až 15 hodin soustavného poslechu a pevná konstrukce z kvalitních materiálů potažená gumou odolá náročnějšímu počasí a sportovním aktivitám. 

Součástí výbavy je zabudovaný mikrofon tlumící hluky a nevyžádanou ozvěnu během telefonního hovoru a zrychlený přístup k hlasovému asistentovi (Siri, Google Now) stiskem jediného tlačítka. Xtreme 2 lze pomocí nového standardu Bluetooth 4.2 propojit až se třemi smartphony nebo tablety a pro navození ještě silnější atmosféry a hlubšího prožitku z poslechu je možné bezdrátovým spojením Connect+ zkombinovat více reproduktorů dohromady.

Parametry

Typ: Přenosné
Výkon: 40 W
Barva: modrá
Rozměry: 136 x 288 x 132 mm
Doba přehrávání: 15 hod.
Mikrofon: Ano
Vstupy: 1x Jack 3,5 mm, USB
Bluetooth: Ano
Hmotnost: 2,39 kg

Výrobce: JBL
Splátky