SLEVA 32%

DOPRAVA ZDARMA
Novinka

DELONGHI ECAM 22.323 B

Dopřejte si oblíbenou kávu kdykoliv se vám zachce. 2-řádkový displej. Snadno vstupte do menu a nastavte si nejoblíbenější espresso: jeho teplotu, velikost a množství vody. Capuccino systém.

Toto zboží není aktuálně v nabídce, vyberte prosím jiné

Popis zboží

 

KÁVA. Hořká, voňavá, elegantní a energizující. Miliony lidí na světě si neumí svůj život bez kávy ani představit. Naše nároky na její kvalitu a profesionální přípravu postupně rostou. Proto otevřete balení kvalitní, správně upražené kávy a sáhněte po automatickém espressu DeLonghi Magnifica Plus, abyste ucítili lahodnou chuť ukrytou v každém jejím zrníčku.


Aroma, které vás zaručeně probudí

A ať už máte rádi klasické espresso nebo je vaším favoritem lahodné našlehané cappuccino, Caffe Latte nebo Latte Macchiato, s kávovarem DeLonghi Magnifica Plus si vždy přijdete na své. Milovníky překapávané kávy potěší speciální tlačítko LONG coffee, Cappuccino Systém zase díky nastavitelné trysce připraví nadýchanou mléčnou pěnu pro fantastické cappuccino, horké caffe latte nebo jednoduše jenom horké mléko. A fantastická funkce osobního nastavení kávy vám umožní nastavit si parametry vašeho šálku přesně podle chuti - od jeho teploty přes velikost až po množství vody.


Tak snadno, jak se jen dá

Kontrolní panel ovládáte jednoduše a intuitivně přes 2řádkový multifunkční displej v češtině či 16 dalších jazycích. Espresso DeLonghi Magnifica Plus dokáže důmyslně nastavit malou, střední nebo velkou kávu, silné nebo extra jemné chuti s hořkou nebo střední teplotou kávy. Zabudovaný mlýnek zajistí, že váš šálek bude vždy připraven z právě čerstvě umleté kávy ze zásobníku s kapacitou 250 g zrn při zachování přesně správné hrubosti mletí.


Vy si tak můžete být jisti, že všechny zdraví prospěšné látky a antioxidanty přirozeně se v kávě nacházející, budou zachovány a mohou tak blahodárně působit na váš organismus. Speciální víko pro uchování aroma zrn také přispívá k zachování původních vlastností kávy. Na přípravu však samozřejmě můžete použít i předem namletou kávu.


Ticho a elegantně

Ranní probuzení na neopakovatelnou vůni kávy a ne hlukem přístrojů vám zajistí tichý chod zabudovaného mlýnku na celá kávová zrna, který podle odrůdy kávy, druhu připravovaného nápoje i osobní preference majitele dokáže kávová zrna umlít až ve 13 různých nastaveních hrubosti mletí.

Pro dokonalou extrakci aroma využívá DeLonghi Magnifica Plus nejenom čerpadlo s tlakem 15 barů, ale nyní navíc i systém předpaření, přičemž dokáže připravit dva šálky v jediném spařovacím cyklu. Spařovací jednotka je navíc plně vyjímatelná a usnadňuje vám tak čištění i údržbu pro skvělé výsledky při každém šálku.


Malá, větší, největší

Ať už máte právě chuť na silné černé espresso, sametově jemné cappuccino, lahodné caffe latte nebo si jen toužíte udělat horký čaj s tryskou na horkou vodu, díky nastavitelné výšce adaptéru pro různé velikosti šálků na stupnici od 86 do 142 mm si zvolíte šálek, která přesně odpovídá vašemu aktuálnímu přání. A v šikovném prostoru na odkládání šálků budou vaše oblíbené kousky vždy po ruce a připravené k servírování.

Nemějte obavy, v odnímatelném zásobník na vodu s kapacitou 1,8 l s přístupem z přední části bohatě uspokojí každý váš požadavek. Je navíc opatřen vodním filtrem k minimalizaci ukládání vodního kamene pro optimální kvalitu vody pro přípravu kávy. A v případě, že je potřeba kávovar pročistit a odvápnit, sám vám tuto skutečnost oznámí signalizací.

Malý velký barista

Navzdory výjimečným schopnostem při přípravě kávy je DeLonghi Magnifica Plus baristou, který myslí ekologicky. S celkovou hmotností 9 kg a příkonem 1450 Wvykazuje průměrnou spotřebu v režimu stand-by menší než 0,35 W. A i v pohotovostním režimu přepíná díky funkci úspory energie do průměrné spotřeby menší než 0,7 W.

 

2-řádkový dispej

Snadno vstupte do menu a nastavte si nejoblíbenější espresso: jeho teplotu. Velikost a množství vody.


Capuccino systém

Cappuccino Systém, díky nastavitelné trysce můžete připravit našlehanou mléčnou pěnu pro skvělé Cappuccino nebo horké mléko pro italské Caffelatte.


Tlačítko pro Long Coffee

Pro milovníky překapávané kávy slouží speciální tlačítko LONG coffee tak, abyste si mohli užít kávu podobnou té překapávané.

 

Vlastnosti: 

Automatický přístroj na Espresso se zabudovaným mlýnkem
možnost použití i mleté kávy
osobní nastavení kávy
displej v češtině s jednoduchým textem
speciální tryska na Cappucinno nebo funkce horké mléko
barva černá
Intuitivní kontrolní panel s 2-řádkovým displejem v 16 jazycích pro jednoduché a srozumitelné ovládání
Speciální tlačítko LONG coffee pro přípravu kávy, která je podobná překapávané
Cappuccino Systém s nastavitelnou tryskou pro hedvábnou a krémovou pěnu pro mléčné kávové nápoje jako Cappuccino, Caffelatte, Latte Macchiato… nebo horkou vodu na čaj
Promyšlená technika individuálně nastavitelné malé, střední nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti s horkou nebo střední teplotou kávy
Lze použít pro zrnkovou i mletou kávu
Příprava dvou šálků jedním spařovacím cyklem
Systém předpaření pro lepší extrakci aroma
Vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné čištění a údržbu
Tichý vestavěný mlýnek s 13 stupni nastavení hrubosti mletí
Nastavitelná výška adaptéru pro různé velikosti šálků (od 86 do 142 mm)
Víko pro uchování aroma zrnek
Odnímatelný zásobník na vodu s kapacitou 1,8 l s přístupem z přední části
Prostor na odkládání šálků
Nastavení automatického vypnutí
Funkce úspory energie
Vodní filtr
Kapacita nádoby na vodu 1,8 l
Kapacita na zrnkovou kávu 250 g
Průměrná spotřeba v režimu stand-by <0,35 W
Průměrná spotřeba v režimu úspory energie <0,7 W
Energetická třída Lepší než A
Příkon 1450 W
Rozměry (šxhxv) mm 238x430x351
Hmotnost výrobku: 9 kg

 

 

 

DNO.cz - autorizovaný prodejce

 • Samsung
 • LG
 • Sage
 • Candy
 • Lamart
 • Philips
 • Delonghi
 • Electrolux
 • JBL
 • Bosch
 • Siemens
 • BEKO
 • AEG
 • Gorenje
 • Hoover
 • Eta
 • Faber
 • Sencor

Zákazník na prvním místě

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Osobní převzetí

Možnost osobního odběru na partnerských výdejních místech.

Výhodná cena

Denně porovnáváme ceny, abychom vám nabídli tu nejvýhodnější.

Vlastní sklady

Spousta výrobků ihned k odběru, které dnes objednáte zítra dodáme.

Splátkový prodej

Nabízíme prodej na splátky za velmi výhodných podmínek.