DOPRAVA ZDARMA
Novinka
Energetický štítek

LG GMX844MCKV

Smart americká chladnička LG GMX844MCKV v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. InstaView Dorr-in-Door chladnička má zabudované dveře ve dveřích, které po poklepání rozsvítí vnitřek chladničky. Chladící část má objem 280 l a mrazící část 143 l.

42 990 Kč cena včetně PHE
Skladem
1 290 Kč poté 24 x 2 579 Kč

Celkem zaplatíte: 61 906 Kč , RPSN: 19,80 %

Upřesňující parametry

Výrobce: LG
Energetická třída: A+
Výška: 1 790 mm
Barevný odstín: Černá
Objem ledničky: 280 l
Objem mrazáku: 143l
Celkový objem: 423
Spotřeba energie (cyklus): 1.040 kWh
Nenámrazový systém: Ano
Akumulační doba: 10h
Počet polic v ledničce: 4 ks
Počet přihrádek mrazáku: 6ks
Varovný signál: Ano
Umístění mrazáku: Dole
Displej: Ano
Oddělená regulace: Ano
Mrazící výkon: 10kg/24h
Zaměnitelnost otevírání: Ne
Klimatická třída: SN/N/ST/T
Hlučnost: 40 dB
Hloubka: 734 mm
Šířka: 835 mm
Antibakteriální úprava: Ano
Domácí bar: Ne
Výrobník ledu: Ano
Super chlazení: Ano
Super mrazení: Ano

Popis zboží

Smart americká chladnička s kompaktním designem

Americká smart chladnička LG GMX844MCKV poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 570 litrů se do ní vejde více než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 180 litrů. 4 police a praktické zásuvky na zeleninu a ovoce toho unesou dostatek. Mrazák, umístěná dole, má objem 143 l a k dispozici máte 4 šuplíky a 2 poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresní mrazení a možné oddělené regulování teploty chladničky a mrazničky. Díky kompaktnímu designu a jejím rozměrům nebudete muset předělávat vaši kuchyni. Je navržena tak, aby se vešla do prostorů o šířce 850 mm, přičemž po bocích zůstane 10 mm pro bezproblémové proudění vzduchu.

 

InstaView Door-In-Door

Dvířka americké chladničky InstaWiew Door-in-Door jsou vybaveny elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáním rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

 

Total No Frost

LG inteligentní chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Door-in-door

Přístup k potravinám bude s takovými dvířky mnohem lepší a efektivnější. Už nemusíte otevírat celé dveře chladničky, abyste zjistili co je ukryto uvnitř. S dveřmi Door-in-door nahlédnete dovnitř, aniž byste je museli otevírat. Jen zaklopte na sklo pro osvětlení vnitřku a vidíte obsah chladničky. S tímto systémem již nebude docházet k úniku chladného vzduchu z chladničky.

 

NatureFresh pohladí vaše smysly

Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling. Rozmazlete své smysly abyste si mohli vychutnávat si hravý zážitek při pojídání.

 

Potraviny s LINEAR Cooling zůstanou déle čerstvé

Invertorový lineární kompresor inteligentní americké chladničky pomáhá snižovat výkyvy teplot a zachovávat dlouhodobý zdravý vzhled a lepší chuť skladovaných potravin.

 

Rychlejší vychladí položky ve dveřích

Průduchy, které se nacházejí v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž vaše uložené potraviny zostatnú déle čerstvé.

 

Zbaví chladničku pachů

Jedinečný systém filtrace vzduchu Pure N Fresh umožňuje minimalizovat nepříjemné pachy v chladničce. Ventilátor aktivní vhání vzduch přes uhlíkový filtr a umožňuje tak cirkulaci vzduchu přes police v chladicím prostoru.

 

Invertorový lineární kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a dlhtrvácnosť.

 

Inteligentní úložný systém

Využijte všechny přednosti nejnovější vychytávky ve vaší kuchyni. Moderní smart americká chladnička potěší nejen váš zrak ale poskytne i dostatečný prostor pro odkládání vašich pochutin. Nabízí prostor na malé nebo samostatně balené produkty, zasouvatelnou polici pro odkládání vyšších předmětů a také úzký výrobník ledu SpacePlus ™, který je zabudován přímo do dvířek chladničky, čímž poskytuje prostor pro používání celé horní poličky. Nápojový automat s výrobníkem ledu je třeba připojit přímo na přívod vody.

 

Sklopná police pro vysoké položky

Smart americká chladnička vyniká praktickou sklopnou poličkou, která se dá zasunout. Díky tomu získáte v ledničce více prostoru a můžete v ní pohodlnější uložit např. vysoké láhve nebo objemnější hrnce.

 

Úzký výrobník ledu SpacePlus

Úzký výrobník ledu, který je zabudován přímo ve dveřích chladicího prostoru vám poskytne větší úložný prostor v chladničce. K dispozici tak máte velký prostor pro poličky, jakož i praktické dveřní přihrádky.

 

Ovládejte americkou chladničku na dálku

Nadšence technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení smartphonu s inteligentní ledničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu, expresní mrazení či diagnostiku chladničky.

DNO.cz - autorizovaný prodejce

 • Samsung
 • LG
 • Sage
 • Candy
 • Lamart
 • Philips
 • Delonghi
 • Electrolux
 • JBL
 • Bosch
 • Siemens
 • BEKO
 • AEG
 • Gorenje
 • Hoover
 • Eta
 • Faber
 • Sencor

Zákazník na prvním místě

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Osobní převzetí

Možnost osobního odběru na partnerských výdejních místech.

Výhodná cena

Denně porovnáváme ceny, abychom vám nabídli tu nejvýhodnější.

Vlastní sklady

Spousta výrobků ihned k odběru, které dnes objednáte zítra dodáme.

Splátkový prodej

Nabízíme prodej na splátky za velmi výhodných podmínek.