Philips 55PUS6262/12

, výrobce: Philips
Philips 55PUS6262/12
Cena:
12 990,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 204,-
Běžná cena:
19 999,-
bez DPH:
10 735.54
Ušetříte:
7 009,- ( 35% )
Kód výrobku:
27770
Dostupnost:
Ks:

Ultratenký LED televizor Smart s dvoustrannou funkcí Ambilight,
139 cm (55"), 4K Ultra HD,Čtyřjádrový,DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2.

DVBT2 
   Podpora DVB-T2

 Nebojte se přechodu na nový typ vysílání – model plně podporuje nově připravované vysílání. Televize má tuner pro podporu DVB-T2 ve formátu H.265, díky kterému si bez problému užijete pozemní televizní vysílání i po vypnutí současného signálu. Televizor má oficiální certifikace Českých radiokomunikací „DVB-T2 ověřeno.

 • Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

  Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Díky jedinečné technologii Ambilight společnosti Philips je obrazovka mnohem širší – a zážitek ze sledování mnohem hlubší. Mimořádně široká záře svítí ze dvou stran televizní obrazovky na okolní stěny. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem.

 • Rozlišení 4K Ultra HD je jiné, než všechna ostatní

  Rozlišení 4K Ultra HD je jiné, než všechna ostatní

  Televizor Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor Full HD. Díky více než 8 miliónům pixelů a naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution si vychutnáte nejlepší možnou kvalitu obrazu. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz a rozlišení si můžete užívat. Užijte si větší ostrost, lepší vykreslení hloubky, špičkový kontrast, přirozený plynulý pohyb a detaily bez chybičky.

 • Smart TV: prozkoumejte úplně nový svět

  Smart TV: prozkoumejte úplně nový svět

  Objevte chytřejší zážitky, které tradiční televizory nezprostředkují. Půjčujte si a streamujte filmy, videa nebo hry z online videoobchodů. Sledujte oblíbené televizní kanály s funkcí Catch-Up a užívejte si výběr aplikací online se službou Smart TV.

 • Otevřený rámový stojan budí dojem lehkosti

  Televizor s vylepšeným moderním designem si zaslouží stojan, který jej vynese do výšin. Proto designéři společnosti Philips vytvořili tento unikátní otevřený stojan, aby krásně zapadl do jakéhokoli interiéru.

 • Objevte kvalitu obrazu Ultra HD s technologií Pixel Plus Ultra HD

  Zažijte ostrost 4K Ultra HD se systémem Pixel Plus Ultra HD od společnosti Philips, který optimalizuje kvalitu obrazu a přináší plynulý, hladký obraz s neuvěřitelnými detaily a hloubkou. Ostřejší obraz v rozlišení 4K a jasnější odstíny bílé i černější odstíny černé si vychutnáte pokaždé.

 • Dopřejte si lepší kontrast, barvy a ostrost obrazu s technologií HDR Plus

  High Dynamic Range Plus je nový standard videa. Díky pokroku v oblasti kontrastu a barev přináší revoluci v domácí zábavě. Užijte si smyslový zážitek, který zachycuje originální bohatost a živost a zároveň věrně odráží záměr tvůrce. Jaký je výsledek? Výraznější jas, vyšší kontrast, širší barevné spektrum a lepší detaily než kdy dřív.

 • Galerie aplikací Philips vám přináší zábavu

  Galerie aplikací Philips je široká řada online aplikací, ke kterým můžete přistupovat, když je váš chytrý televizor připojen k internetu. Je to tak jednoduché! Stačí zapnout televizor, připojit se k internetu a zažijete zcela nový svět online zábavy.

 • Výkonné zpracování zvuku pro čistotu zvuku bez kompromisů

  Závan větru, list, který dopadne na zem, zvuk pneumatik uhánějících ve větru po silnici. Jsou to drobné maličkosti, které vdechují obrazu život. Philips Sound Processing tyto maličkosti spojuje v čistotu zvuku bez kompromisů. Slyšte vše tak, jak zamýšlel režisér, díky mixování zvuku ve studiové kvalitě, které podporuje původní zvukový obsah a zlepšuje zvuk, kdykoli je třeba. Hluboké basy, jasný dialog a úžasná přesnost jsou jen začátkem

Základní údaje

Spotřeba energie (pohotovostní režim): 0.00
Spotřeba energie (průměrná): 63
Energetická třída: A+

Výrobce: Philips

TV

Úhlopříčka v centimetrech: 139
Úhlopříčka v palcích: 55.0
Rozlišení obrazovky: 3840x2160
Typ podsvícení: LED
Smart TV: Ano
Tvar obrazovky:
Frekvence panelu: NaN
3D technologie: Ne
Počet HDMI vstupů: NaN
Počet USB vstupů: NaN

Rozměry

Šířka: 1 244
Výška: 730
Hloubka: 78

Základní údaje

Hmotnost: 16.30

TV

Rozteč otvorů VESA: 300x200
Zvukový výkon: 0.0
Splátky