Candy CMXG 22 DW

, výrobce: Candy
Candy CMXG 22 DW
Cena:
2 150,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 16,-
Běžná cena:
3 490,-
bez DPH:
1 776.86
Ušetříte:
1 340,- ( 38% )
Kód výrobku:
28237
Dostupnost:
Ks:

Mikrovlnná trouba v elegantním bílém provedení s jednoduchým elektronickým ovládáním v kombinaci s mechanickým otočným knoflíkem a praktickým a přehledným displejem.

K TÉTO MIKROVLNNÉ TROUBĚ BUDETE POTŘEBOVAT:
LAMART LT7016 POKLOP MIKROVLNNÉ TROUBY

Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby Candy CMXG 22 DW

  • K dispozici celá řada automatických programů
  • Displej, hodiny a časovač 0–95 minut
  • Dětská pojistka
  • Technologie Master Clean v interiéru pro snadné čištění


Candy CMXG 22DW, kvalitní a levná mikrovlnná trouba

Nedílnou součástí každé kuchyně by mělo být spolehlivé a účinné příslušenství. Bezpochyby tam nesmí chybět ani mikrovlnná trouba, díky které si ohřejete během pár chvil prakticky cokoli. Jistě vám tak přijde vhod model CMXG 22 DW značky Candy chlubící se solidním výkonem a povedeným moderním designem.
 

Zdravé vaření

Věděli jste, že pomocí mikrovlny můžete pohodlně a hlavně zdravě ohřát mnoho druhů zeleniny, ale i ryby nebo těstoviny? Candy CMXG 22DW je pro toto jako stvořená.
 

5 úrovní výkonu

Mikrovlnná trouba Candy disponuje celkem pěti úrovněmi výkonu. Konkrétně se jedná o 10, 30, 50, 80 a 100 % výkonu, který má maximální hodnotu 800 W

 

Dětský program

Ohřát jídlo pro malé děti není zrovna jednoduché. Tato mikrovlnná trouba Candy disponuje speciálním programem pro dětské jídlo a sterilizaci láhví.
 

Výbava je na vysoké úrovni


V první řadě vás jistě potěší výkon 800 W rozdělený do 5 úrovní a dostatečný objem 22 litrů. Jednoduché ovládání je zajištěno pomocí tlačítek, otočného voliče a přehledného digitálního displeje. Uživatele jistě potěší skutečnost, že trouba snadno pojme talíř do průměru 24,5 cm. Aby byla obsluha co nejjednodušší, jsou zde přítomny i automatické programy, praktická funkce rozmrazování a tento model navíc disponuje i grilem. V neposlední řadě nutno zmínit užitečný program pro dětské jídlo, sterilizaci lahviček a zdravé vaření. Samozřejmě nechybí ani časovač, dětská pojistka či zvuková signalizace při ukončení ohřevu.

 


 

Výrobce: Candy
Gril: Ano
Horký vzduch: Ne
Displej: Ano
Vnitřní povrch: lakovaný
Otevírání dvířek: levé
Barva rámečku: Bílá
Hodiny: Ano
Minutka: Ano
Rozmrazování: Ano
Dětská pojistka: Ano
Splátky