PHILCO PCS 2641 NX

, výrobce: Philco
PHILCO PCS 2641 NX
Cena:
9 990,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 194,-
Běžná cena:
10 100,-
bez DPH:
8 256.20
Ušetříte:
110,- ( 1% )
Kód výrobku:
29614
Dostupnost:
Ks:

Kombinovaná chladnička disponuje objemem 264 l. Chladnička v nerezovém provedení vám ulehčí práci s odmrazováním díky technologii NoFrost.

Beznámrazový provoz a antibakteriální ochrana

Kombinovaná chladnička Philco PCS2641NX v nerezovém designu, do které se díky velkému celkovému využitelnému objemu 264 litrů vejde i velký víkendový nákup. Díky beznámrazovému systému NoFrost už nikdy nebudete odmrazovat a potraviny budete skladovat bez námrazy a jejich vzájemného přimrzání. Antibakteriální madlo a těsnění dveří zabraňují usazování bakterií na madle i v těsnění. Snižuje se tak množství bakterií, které se dostanou do vnitřního prostoru chladničky a mrazničky, zároveň přispívají ke zvýšení hygieny skladování potravin

Přehlednost uložených potravin, ale i vyšší úsporu spotřeby energie v chladničce zajišťuje vnitřní LED osvětlení, přístroj řadí se řadí do úsporné energetické třídě A+. Ve výbavě nechybí velká zásuvka na ovoce a zeleninu nebo odolné skleněné police. Někteří z vás jistě ocení i možnost změnit směr otvírání dvířek a přizpůsobit jej tak svým potřebám. Chladnička nabízí jednoduché a přehledné nastavení teploty díky elektronickému ovládání s LED kontrolkami, zvolit díky němu můžete také funkci superchlazení nebo EcoRežim, který snižuje spotřebu elektrické energie.

Vnitřní výbava

4 poličky v chladničce
Zásuvka na zeleninu
4 přihrádky ve dveřích
3 zásuvky v mrazáku
Miska na led

Výrobce: Philco
Energetická třída: A+
Barevný odstín: Nerez
Objem mrazáku: 70
Nulová zóna: Ano
Akumulační doba: 11
Počet přihrádek mrazáku: 3
Varovný signál: Ne
Umístění mrazáku: Dole
Displej: Ano
Oddělená regulace: Ne
Mrazící výkon: 3,5
Zaměnitelnost otevírání: Ano
Klimatická třída: N/ST
Splátky