LG GBB59PZMZS

, výrobce: LG
LG GBB59PZMZS
Cena:
14 990,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 194,-
Běžná cena:
18 999,-
bez DPH:
12 388.43
Ušetříte:
4 009,- ( 21% )
Kód výrobku:
28884
Dostupnost:
Ks:

Nerezová kombinovaná chladnička v energetické třídě A++, disponuje technologií NatureFRESH. Úspora energie díky invertorovému lineárnímu kompresoru.

 

Úspora energie díky novému kompresoru

Díky revolučnímu invertorovému lineárnímu kompresoru společnosti LG nyní chladnička ušetří až 32% energie, má dlouhou životnost a optimální řízení teploty, aby potraviny vydržely déle čerstvé.

Dopřejte svým potravinám technologii NatureFRESH

Technologie NatureFRESH od společnosti LG nabízí tři funkce, které vaše potraviny udrží déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH chlazení.

FRESH Balancer

Pro čerstvost ovoce a zeleniny uložených v lednici je klíčové udržet správnou úroveň vlhkosti. Zásuvka FRESH Balancer je vybavena jednoduchým posuvným tlačítkem, které reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce i zeleniny, takže si déle zachovají svou čerstvost.

FRESH Converter

Různé potraviny zůstávají čerstvé při různých teplotách, ale jak toho docílit v jedné chladničce? Společnost LG zná odpověď – FRESH Converter, zásuvka, která umožňuje vybrat správnou teplotu pro uchování masa, ryb nebo zeleniny.

NatureFRESH chlazení

Systém chlazení NatureFRESH vhání chladný vzduch několika průduchy, takže prostor chladničky je rovnoměrněji vychlazen. V porovnání se systémem Semi No Frost má o 76% lepší cirkulaci studeného vzduchu.

Nejlepší chladnička pro vaši kuchyni

Přebudovali jsme interiér chladničky, aby v ní bylo více místa a potraviny byly snadněji přístupné. Prostornější mrazák.

Větší mrazák

Zvětšili jsme jednu zásuvku mrazáku, do které se nyní vejdou i větší a neskladné potraviny.LG Smart Diagnosis™ (inteligentní diagnostika)
snadno a rychle řeší problémy bez nutnosti volat hned servisního technika. Jednoduše zavolejte zákaznickou linku společnosti LG a položte telefon na spotřebič. Ten pak bude komunikovat s počítačem, který během několika sekund stanoví diagnózu a okamžitě nabídne řešení.

Výrobce: LG
Energetická třída: A++
Barevný odstín: Nerez
Objem mrazáku: 93
Nenámrazový systém: Ano
Nulová zóna: Ano
Akumulační doba: 16
Počet přihrádek mrazáku: 3
Varovný signál: Ano
Umístění mrazáku: Dole
Displej: Ano
Oddělená regulace: Ano
Mrazící výkon: 9
Zaměnitelnost otevírání: Ano
Klimatická třída: SN/T
Splátky