AEG S53620CSX2

, výrobce: AEG
AEG S53620CSX2
Cena:
10 990,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 194,-
Běžná cena:
12 990,-
bez DPH:
9 082.64
Ušetříte:
2 000,- ( 15% )
Kód výrobku:
24083
Dostupnost:
Ks:

Tento model od německého AEG v sobě totiž kombinuje technologie, díky nimž potraviny vydrží déle chutné a čerstvé s dlouhodobou úsporou energií, takže se může chlubit energetickou třídou A++. Kromě toho radost udělá i příjemně tichý chod, takže se nemusíte bát umístit ledničku ani do kuchyní kombinovaných s obývacím pokojem.

Pro koho je určena?


Čistý objem činí u tohoto modelu 329 litrů (220 + 109 litrů), což znamená, že se hodí pro skladování potravin až čtyř osob.

Energetická třída A++


Energetická efektivita je zrcadlem toho, jak moc dlouhodobě spotřebič ušetří životní prostředí a především vaši kapsu. Tento model patří do mimořádně úsporné třídy A++, která například proti spotřebičům označených A+ přináší 21% úsporu. Celoroční typická spotřeba tak činípouhých 239 kWh.

Technologie LowFrost


Často odmrazovat spotřebič není zábava. Na tom se určitě shodneme všichni. Vědomo si je toho i AEG, a proto nasazuje technologii LowFrost, která potřebu odmrazování minimalizuje. Navíc urychluje proces odmrazování, takže vám ušetří spoustu času i nervů.
 

Robustní bezpečnostní sklo


Police jsou u tohoto modelu vyrobeny z kvalitního pevného bezpečnostního skla – tedy toho nejlepšího materiálu pro bezpečné a zároveň stabilní uložení potravin s ohledem na maximální hygienu. Díky skvělé pevnosti skla s přehledem udrží i velmi těžké potraviny.

Zásuvka MaxiBox


Maximální komfort zajišťuje speciální přihrádka MaxiBox v mrazničce, díky které není problém zmrazit ani velké kusy potravin. Snadno tak pojme například velké kuře či dort. I to je důvodem, proč je mrazicí část rozdělena do tří boxů o různých velikostech.
 

Místo pro čerstvé mléčné výrobky


Každá potravina a mléčné výrobky dvojnásob, vám budou nejvíce chutnat čerstvé. Platí však u nich i to, že se kazí rychleji než většina obyčejných potravin. Proto je tento model vybaven speciální oddělenou přihrádkou na mléčné výrobky. Díky tomu, že je oddělíte, totižuchováte déle jejich čerstvost a chuť.

Maximální flexibilita


Najít místo pro nákup na týden a více může být často problém. Ne však u tohoto modelu. Nabízí totiž možnost přemísťovat police a zásuvky v mrazicím oddílu. Díky tomu můžete po vyndání polic zmrazit i doopravdy objemné kusy potravin, a naplno tak využít kapacitu spotřebiče.
 

Další parametry a funkce

 1. Umístění dveřních zámků (pravo, zaměnitelné doleva)
 2. Nerezová barva dveří s úpravou proti otiskům prstů
 3. Nastavitelné nožičky pro větší stabilitu
 4. 2 skleněné police
 5. 3 přihrádky na dveřích
 6. 2 zásuvky na ovoce a zeleninu
 7. Kovový držák lahví
 8. Automatické odmrazování chladničky
 9. Čistá kapacita mrazáku: 111 l
 10. Čistá kapacita chladničky: 226 l

   

Rozměry a hmotnost

 1. Šířka: 595 mm
 2. Výška: 1845 mm
 3. Hloubka: 647 mm
 4. Hmotnost: 67 kg

Výrobce: AEG
Energetická třída: A++
Barevný odstín: Bílá
Objem mrazáku:
Nenámrazový systém: Ne
Nulová zóna: Ne
Akumulační doba:
Počet přihrádek mrazáku:
Varovný signál: Ne
Umístění mrazáku: Dole
Displej: Ne
Oddělená regulace: Ne
Mrazící výkon:
Zaměnitelnost otevírání: Ano
Klimatická třída: SN/T
Splátky