DELONGHI ECAM 22.110 B

Espreso , výrobce: De Longhi
DELONGHI ECAM 22.110 B
Cena:
7 390,-
včetně DPH a poplatků
Recyklační poplatek 4,-
Běžná cena:
13 990,-
bez DPH:
6 107.44
Ušetříte:
6 600,- ( 47% )
Kód výrobku:
13030
Dostupnost:
Ks:

- Příprava kávy kdykoli si vzpomenete, nebyla nikdy tak snadná. Lze si vybrat z malé, střední či velké kávy, silného či extra jemného aroma. Vychutnejte si espresso horké či středně teplé.

 

K TOMUTO KÁVOVARU BUDETE POTŘEBOVAT:
Odvápňovací prostředek DeLonghi EcoDecalk / DLSC500

 
Špičkový automat Delonghi na přípravu kávy, který dokáže vše za pomoci jednoho tlačítka. Přístroj je schopen připravit takřka jakoukoliv kávu, ale i cappuccino – systém umí smíchat páru, vzduch a mléko, a vytvořit bohatou hustou krémovou pěnu. Lze si vybrat z velké, střední nebo malé kávy. Stejně tak je možná volba aroma (silné až extra jemné) a také nechybí volba teploty.

Zásobník je připraven pro zrnkovou ale i mletou kávu. Spařovací jednotka má nastavitelnou kapacitu 6–14 gramů a je možné připravit až 2 šálky najednou. Tichý mlýnek zvládá namlít 13 různých zrnitostí kávy. Výhodou je také možnost předpaření a nastavení poměru kávy a vody. Po skončení přípravy kávy se automat sám vyčistí a odvápní. Samozřejmostí je vodní filtr.

Přehledný ovládací panel

Nová verze přístroje přichází s upraveným ovládacím panelem, který nabízí velmi ergonomické a jednoduché ovládání. Po nastavení je možná příprava kávy jediným tlačítkem, nicméně vždy je možná úprava velkého množství vlastností připravované kávy, jako např. intenzita, množství kávy a vody či teplota.

Cappuccino systém

Přístroj je vybaven nerezovou tryskou, která je ideální pro přípravu bohaté, krémové pěny pro perfektní cappuccino. Originální Cappuccino systém pak smíchá páru, vzduch a mléko v takovém poměru, aby vytvořil chuťově vyvážené a lahodné cappuccino.

Integrovaný mlýnek

Do zásobníku je možné vsypat jak mletou, tak zrnkovou kávu. Právě o zrnkovou se případně postará moderní a velmi tichý mlýnek, který dokáže namlít třináct různých zrnitostí pro správnou chuť nápoje. Zásobník je také vybaven novým víkem, které uchová přirozené aroma i při dlouhodobějším uskladnění kávy.

Doplňující informace:

• plně automatický provoz
• ovládání jedním otočným tlačítkem
• maximální tlak 15 bar
• zásobník pro 1,8 litru vody s filtrem
• kryt zásobníku pro zachování aroma
• nerezová tryska pro cappuccino
• tryska pro dva šálky
• tichý mlýnek s 13 typy zrnitosti
• tento model máme také ve stříbrném provedení (22.110SB)

Výrobce: De Longhi

Vestavné kávovary

Typ espressa/kávovaru: Plnoautomatické
Tlak čerpadla: 15.0
Objem zásobníku vody: 1.80

Pračky

Displej: Ne

Vestavné kávovary

Tryska na páru: Ano

Základní údaje

Příkon: 1 450

Rozměry

Výška: 351
Šířka: 430
Hloubka: 238

TV

Barva rámečku: Černá

Vestavné kávovary

Oddělený zásobník na mletou kávu: Ano
Splátky